Hekimlerimiz

Anasayfa / Hekimlerimiz

Sena Sağlık Hizmetleri Hekim Kadromuz

Tuğran PASLANMAZ

Diş Hekimi

1974 Nevşehir doğumludur. İlk öğrenimini Gazi İlkokulu’nda tamamlamış, Nevşehir Anadolu Lisesi’nden mezun olmuştur. İstanbul Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi’nden 1998 yılında mezun olduktan sonra, askerliği takiben 16 yıl Tekirdağ’da özel muayenehanesinde hizmet vermiştir. 12 Mayıs 2014 tarihi itibariyle kurucusu olduğu Akademya Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği’nde hizmete devam etmektedir

Devamını Oku

Serpil TOSUN

Diş Hekimi

1964 Kırıkkale doğumludur. 1987 yılında Ankara Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi’nden birincilik ile mezun olup, 2 sene Ankara’da çalıştıktan sonra 1989 yılında evlenerek Nevşehir’e yerleşmiştir. 25 sene boyunca özel muayenehanesinde hizmet verdikten sonra 12 Mayıs 2014 tarihi itibari ile kurucusu olduğu Akademya Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği’nde meslek hayatına devam etmektedir.

Devamını Oku

Necmettin TOSUN

Diş Hekimi

1964 Ürgüp doğumludur. 1987 yılında Ankara Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi’nden  ikincilik ile mezun olmuştur. Askerlik vazifesini tamamladıktan sonra,  1989 yılında Nevşehir / Ürgüp’te özel muayenehanesinde hizmet vermeye başlamıştır. Halen Ürgüp’teki özel muayenehanesinde hizmet vermeye devam etmektedir, aynı zamanda Akademya Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği’nin kurucu ortaklarındandır.

Devamını Oku

Osman CEYHAN

Diş hekimi

1988 Kayseri doğumludur.
2012 yılında Marmara Universitesi Diş Hekimliği fakültesinden mezun olup 2,5 sene Kayseri'de özel muayenehanesinde hizmet vermiştir.
Askerlik görevini yerine getirdikten sonra 2016 Şubat ayı itibari ile Akademya Ağız ve Diş Sağlığı polikliniğinde çalışmaya başlamıştır.

Devamını Oku

Mustafa Murat ERÜZ

Ortodonti Uzmanı

6 Temmuz 1985 İstanbul-Üsküdar doğumlu olan Mustafa Murat ERÜZ, 2003 yılında Konya Meram Fen Lisesi’nden mezun olduktan sonra 2010 yılında Marmara Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi’nden mezun olarak, ‘Diş Hekimi’ unvanını almıştır.
2018 yılında sunduğu‘’ Sınıf I Anterior Çapraşıklık Vakalarında Aktif ve Pasif Kendinden Kilitli Braket Sistemleri İle Geleneksel Braket Sistemlerinin Karşılaştırılması ’’ başlıklı doktora tezini sunarak ‘’Ortodonti Uzmanı’’ unvanını almıştır.

Devamını Oku